LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 1126.00 mm |
| Gross weight | 35.90 kg |
| Gross width (mm) | 1875.00 mm |
| Net weight | 23.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9920.00 g |
| Plastic (No PET) | 2480.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 12.40 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, oled77c51la, telerid

